Katalog drzwi DRE 2021

Od klasycznych po nowoczesne wzory. Od antywłamaniowych po przesuwne i przeszklone. Matowe, błyszczące, z możliwością nadruku lub malowania.

Otwórz katalog

Drzwi połyskowe i matowe Dre

Drzwi połyskowe odbijają światło, powiększając pomieszczenie i dając wrażenie głębi. Drzwi matowe to niezwykła elegancja i klasa, przy jednoczesnym zachowaniu czystości powierzchni.

Otwórz katalog

Drzwi wewnętrzne ERKADO

Drzwi wewnętrzne spełniają kilka ważnych funkcji – mogą chronić przed hałasem, utratą ciepła oraz podnosić bezpieczeństwo, będąc skuteczną barierą przed pożarem czy włamywaczami.

Otwórz katalog

Drewniane drzwi zewnętrzne ERKADO

Drewno wykorzystuje się do budowy drzwi od setek lat, bo jest naturalne, eleganckie i solidne. Nie ma drugiego takiego materiału, który nie tylko świetnie wygląda, ma znakomitą izolacyjność termiczną i akustyczną, a do tego jest modny i bardzo trwały.

Otwórz katalog

Drzwi zewnętrzne WIKĘD

Drzwi zewnętrzne, tak jak okna i brama garażowa, są kolejnym, jeśli nie najbardziej, wyeksponowanym elementem naszego budynku. Element ten służyć ma Państwu przez długie lata, dlatego wybrane przez Was drzwi powinny spełniać trzy podstawowe wymagania. Muszą być trwałe, estetyczne i funkcjonalne.

Otwórz katalog

Nowości w ofercie drzwi PORTA

Nowy katalog zawiera szeroki wybór drzwi wewnątrzlokalowych, a także zewnętrznych. Ogromny wybór wzorów i kolorów sprawia, że bez problemu dopasujesz drzwi do wnętrza Twojego mieszkania. Wszystko zależy od tego, w jakim stylu chcesz urządzić Twój dom. Minimalistycznym? Skandynawskim? Nowojorskim? A może interesuje Cię niezwykle modny styl retro? W naszym katalogu znajdziesz modele drzwi pasujące do różnych wystrojów.

Otwórz katalog

Drzwi Dre Synchro

DRE Synchro to kolekcja drzwi płytowych pokrytych laminatami synchronicznymi, które odwzorowują strukturę drewna z jej rysunkiem i fakturą. Takie połączenie tworzy doskonały efekt haptyczny i wizualny naturalnego drewna. Skrzydła z kolekcji DRE Synchro dostępne są z czarnym obrzeżem oraz czarnymi zamkami i zawiasami, co w połączeniu z czarną ościeżnicą regulowaną bezprzylgową tworzy nowoczesny komplet drzwiowy w stylu loftowym.

Otwórz katalog

Katalog drzwi POL-SKONE 2021

W katalogu Lepsze Wnętrze prezentujemy szeroką i kompleksową ofertę POL-SKONE. W edycji I/2021 designerskie portfolio wzbogacają nowe kolekcje drzwi wewnętrznych i wejściowych oraz innowacyjne rozwiązania.

Otwórz katalog

Drzwi POL-SKONE 2020

Wymarzoną aranżację podkreśli stolarka drzwiowa w indywidualnie dobranym kolorze. Malowane drzwi POL-SKONE, dostępne w szerokiej gamie wzorów i barw sprawią, że wystrój domu nabierze oryginalnego wyrazu.

Otwórz katalog