Są detale, które potrafią wszystko zmienić.

Listwa przypodłogowa to często niedoceniany element wnętrza, a jednak może zdecydować o jego charakterze.

Dlatego, zgodnie z najnowszymi trendami, VOX zaprojektował kolekcję listew White-Up!, która obejmuje trzy linie białych listew, z których dwie poszerzono o kształty w odcieniach szarości – są to Espumo, Evera i Estilo.

Espumo wyprodukowana w technologii Kerracore jest lekka, odporna na uderzenia i nadaje się do malowania. Główną zaletą listwy Evera wykonanej z MDF jest szybki montaż na klej, a Estilo wyróżnia z kolei połączenie doskonałego wzornictwa z funkcjonalną konstrukcją z MDF.

Harmonia i kontrast

Wnętrza można projektować na wiele sposobów. Aranżacja pomieszczenia może opierać się na zasadzie kolorystycznej i stylistycznej spójności albo na zasadzie kontrastu. Białe listwy potrafią subtelnie stopić się z tłem, grając głównie kształtem lub wyróżnić się jako kontrapunkt.

Bardzo trendy

Biel jest na czasie. Jest szlachetna, subtelna i optycznie powiększa wnętrze. Stwarza ogromne możliwości aranżacyjne. Białe listwy dodają lekkości przestrzeni i świetnie ją podkreślają.

Dedykowane akcesoria

Wszystkie linie w kolekcji White-up! posiadają własne akcesoria wykończeniowe. Uniwersalny blok MDF może być wykorzystany jako narożnik lub zakończenie listwy. Do zakończenia listwy można też wykorzystać zaślepki samoprzylepne idealnie dopasowane do kształtów i kolorów wszystkich modeli z kolekcji.

Zobacz katalog

Chcesz zamówić lub zapytać o produkt z katalogu - zadzwoń lub napisz

77 441 65 00
784 696 565
almar@almar.opole.pl